Ndodh e papritura në Për’puthen – Çfarë ndodhi mes Ledjanës dhe Mevlanit?

Lajme nga Bota

Kjo puntatë e Per’Puthen e ditës së sotme përfundoi në mënyrën më të mirë të mundshme. Nisi me një letër nga Mevlani për Ledjanën që solli plot emocion në studio. Më pas ata vallëzuan në një vals romantik që i përfshiu një puthje. Të dy janë deklaruar për njëri-tjetrit dhe nuk dihet akoma se kur do të finalizohet me daljen e tyre çift nga emisioni./Express/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *