Ndodh e papritura, djali i Ramadan Krasniqit ndahet nga e fejuara

Lajme nga Bota

Djali i këngëtarit të njohur, Ramadan Krasniqit, është ndarë nga e fejuara?Me shumë veprime lind dyshimi se Andi dhe e fejuara e tij Dafina kanë shkëputur kontaktet ndërmjet veti.

Përmes fshirjes së imazheve në rrjete sociale, kuptohet që dyshja kanë marr vendimin e papritur, që të mos jenë më bashkë, shkruan kosovarja.


Këtë e dëshmon llogaria e tyre personale, duke mos ekzistuar as edhe një imazh së bashku në rrjete sociale.Po ashtu, personat në fjalë nuk e ndjekin njëri tjetrin në Instagram.Mbetet të shihet e vërteta rreth kësaj dileme që kanë ngritur çifti i njohur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *