Ndërron jetë këngëtari i njohur kosovar – Ismet Bogujevci

Lajme nga Bota

Ka vd ekur sot këngëtari i njohur i muzikës popullore, Ismet Bogujevci.

Lajmin e ka bërë të ditur djali i të njejtit përmes një shkrimi në Facebook.

Ai ka bërë të ditur se për detaje të varrimit familja do të i njoftojë më kohë.

“Ju njoftojm gjithe familjes dhe miqesis se sot me 13 maj ndrroj jete ma i shtrenjti yne, kalum shum sfida bashke bab pusho npaqe me tingujt e muzikes tende qe kur skan me u shu.

per va rrim ju njoftojm ne vijim“, thuhet në njoftimin e djalit të tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published.