Ndërron jetë këngëtari i njohur kosovar

Lajme nga Bota

Ndërron jetë këngëtari i njohur kosovar

Ka ndërruar jetë në moshën 51 vjeçare këngëtari i njohur kosovar Rifat Kida.

Kjo u bë e ditur nga motra e tij pas një publikimi në rrjetin social facebook, shkruan Indeksonline.

I ndjeri sipas familjarëve vuante nga një sëmundje e rëndë, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *