Ndërron jetë foshnja dy muajshe në Klinë

Lajme nga Bota


Një rast tr agjik ka ndodhur dje rreth orës 11:00 në Komunën e Klinës. Në raportin e policisë thuhet se foshnja dy muajshe ka vd ekur, e për rastin është lajmëruar edhe policia.

Vd ekjen e vi ktimës e ka konstatuar mjeku. Derisa trupi i të ndjerit është dërguar për obduksion.

“Klinë 13.11.2020-11:00. Është raportuar se viktima fëmiu dy muajsh mashkull kosovar në shtëpinë e tij kishte mbete pa shenja jete. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe janë duke e hetuar rastin, kurse trupi i pajetë i viktimës- fëmiut me urdhër të prokurorit është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *