Ndërron jetë aktori i njohur Rasim Thaçi-Cima

Lajme nga Bota


Vdes aktori Rasim Thaçi-Cima.Ka vdekur sot në moshën 70 vjeçare aktori i njohur, Rasim Thaçi Cima.

Lajmi është i ditur nga familjarët e aktorit.

Ai ka disa ditë që ishte duke vujtur nga Covid-19 dhe ishte i shtrirë në Klinikën infektive.

Rasim Thaçi, i cili për publikun njihet si Cima do të mbetet në kujtesën e publikut me rolet e tij të shumta komike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *