‘Ndahet’ Sinan Vllasaliu, lajmin e konfirmon përmes Instagramit të tij

Lajme nga Bota


‘Ndahet’ Sinan Vllasaliu, lajmin e konfirmon përmes Instagramit të tij. Sinan Vllasaliu është këngëtari shqiptar që u bë i njohur dhe shumë i pëlqyer për publikun shqiptar që në paraqitjen e tij të parë në skenë, para shumë vitesh.


Këngët e tij janë që të gjitha hite të padiskutuara dhe që kanë mbetur përherë në kujtesën e publikut, shkruan ORAinfo. Sot përmes Instagramit të tij ai ka treguar se ka publikuar këngën më të re. Kënga e tij e re titullohet “Jemi nda” dhe qysh nga publikimi ka filluar të klikohet./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *