Ndahet Nga Jeta Njeriu I Zemrës I Andrra Destanit, Ajo Publikon Foton Duke E Puthur Dhe Rrëqeth Me Dedikimin..

Lajme nga Bota


Andrra Destani, bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha, ka njoftuar me anë të një postimi në “Instastory”, se ka humbur një njeri mjaft tê shtrenjtë, gjyshen e saj.

Andrra ka publikuar një fotografi ku shfaqet teksa e puth plot dashuri gjyshen e saj. Duke qenë se gjyshet janë figura mjaft të dashura për të gjithë, me siguri ky moment është mjaft i vështirë për bukuroshen.

Kujtojmë se flitet se Andrra është në pritje të ëmbël për herë të dytë, megjithatë nuk ka ende një konfirmim nga ajo vetë apo Sinani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *