“Na zhgënjeve, je një…”/ Fansat sh përthejnë ndaj Donaldit: Dil jashtë!(Foto)

Lajme nga Bota


Pas konfirmimit se pëlqen Beatrixin, duket se Donaldi nuk po pëlqehet nga publiku. Në instagramin e tij, tek postimi i fundit, janë qindra komente që kërkojnë që Donaldi të dalë jashtë. Sipas komentuesve, ata janë të zhgënjyer që Donaldi zgjodhi Beatrixin dhe la Borën pa i dhënë një shpjegim, aq më tepër, kur pak ditë më parë, ajo kishte shkuar për ta takuar, madje edhe u puthën.

“Na zhgënjeve”, “Dil jashtë”, “Shko puth Beatrixin”, janë disa nga komentet në postimin e fundit të Donaldit në Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published.