Na Kanë Hedhur Hi Syve/ Bëjnë Sikur Nuk E Duan Njëri-Tjetrin Në Përputhen, Po Jashtë Festojnë Bashkë: Zënkat Qenkan Me Skenar…

Lajme nga Bota

Sher ri Sara dhe Jasmina apo Loco Antonela kane bere xhiron e rrjetit. Ata ne emision u shfaqen si armiq te perbetuar..Por duket se jashte tij jane miq shume te mire. Faqja Vipat e Bllokut ne Instagram ka publikuar nje foto nga Snapchati i Jasmines ku ajo Sara, Antonela dhe Loco shihen se bashku ne te njejten tavoline duke festuar ne nje lokal.

“Ben pjese e skenarit she rri”- shkruhet perbri kesaj foto qe rikthen edhe nje here ndermend skenaret e Perputhen.

Pra cdo gje ndodh per nje arsye: ashtu thote skenari ashtu do te behet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *