Mozzik e fotografon në këtë gjendje Loredanën

Lajme nga Bota


Mozzik e fotografon në këtë gjendje Loredanën


Mozzik e Loredana shfaqen të lumtur.Mozzik dhe Loredana janë bashkuar sërish dhe si ndarja ashtu edhe bashkimi i ture ka bërë mjaftë bujë, shkruan “Kosovarja”.
Çifti, nuk arriten të rrijnë për shumë kohë të ndarë dhe tashmë i kanë bashkuar sërish zemrat.

E, motiv për tu bashkuar prap, ishte edhe vajza e tyre e vogël, Hana, për të cilen ata do të bënin gjithçka.Në këtë foto, shihen Mozzik dhe Lori së bashku, ndërkaq kjo e fundit duket aq e re sa nuk do tia jepte kush 12 vjeç, shkruan “Kosovarja”.Sigurisht, është efekti i filterit qe ka përdorur reperja në fjalë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *