Mozzik dhe Loredana zbulojnë emrin e djalit

Lajme nga Bota


Çifti shumë i dashur për publikun, Mozzik dhe Loredana u bënë prindër për herë të dytë këtë të hënë.

Lajmin e bëri të ditur vetë reperja, duke publikuar një foto me foshnjën e porsalindur.

Dyshja janë bërë me djalë, emrin e të cilit e kanë zbuluar vetëm së fundmi.

Ata i kanë vendosur vogëlushit emrin Ylli.

Që në ditën e parë të ardhjes në jetë, Mozzik dhe Loredana i kanë hapur dhe një adresë në Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published.