Mozzik dhe Loredana kalojnë vikendin së bashku në një vend malor

Lajme nga Bota


Rep-artistët e njohur, Mozzik dhe Loredana, janë dy emrat më të lakuar në faqet rozë.


Dyshja raportohet se janë bashkuar sërish, pasi shumë shpesh shihen duke kaluar kohë së bashku.

Kështu ka ndodhur edhe së fundmi, një ditë pas ditëlindjes së vajzës së tyre, Hana, e cila mbushi dy vjet.

Në disa postime në rrjetin social Instagram, që të dy kanë ndarë imazhe ku shihen duke shpenzuar kohën në një vend malor.

Në mesin e tyre padyshim që u pa edhe vajza e tyre, e cila shijonte skijimin me që të dy prindërit e saj.

Ani pse palët nuk kanë shpërndarë fotografi së bashku, koha dhe vendi ku kanë shkrepur pozat janë po të njëjtat.

Ndërkohë, Mozzik dhe Loredana u ndanë në vitin e kaluar, kurse ende nuk janë prononcuar nëse gjërat mes tyre janë përmirësuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *