Moziku takohet me vajzën, ju ‘shkrijnë’ me pamjen babë e bijë

Lajme nga Bota

Moziku takohet me vajzën, ju ‘shkrijnë’ me pamjen babë e bijë. Mozzik është një prej reperëve më të përfolur kosovar.

Ai arriti të bëhet tejet i suksesshëm për një kohë shumë të shkurtër dhe këngët e tij po pëlqehen shumë, përcjell ORAinfo. Mozzik është shumë i përfolur edhe për jetën private krahas asaj muzikore. Po aq e përfolur sa ai është edhe vajza e tij Hana. Së fundi, Mozik duket se është takuar me vajzën. E në postimin e fundit, babë e bijë shfaqen të përqafuar, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *