Motrat Mustafa shkojnë tek vëllai, shikoni si i pret kunata

Lajme nga Bota


Motrat Mustafa shkojnë tek vëllai, shikoni si i pret kunata. Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare.

Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite, shkruan ORAinfo. Ato janë shumë të përfolura sidomos për jetën e tyre private. Sot, ato kanë shkuar për vizitë tek vëllai, e kunata e tyre këtë moment e ka ndarë me ndjekësit./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *