Motrat Mustafa publikojnë foto të shumë viteve më parë, nuk do t’i njihni

Lajme nga Bota

Motrat Mustafa publikojnë foto të shumë viteve më parë, nuk do t’i njihni


Motrat Mustafa janë këngëtaret që shumë të dashura kosovare.

Këngët e tyre janë tejet të pëlqyera dhe nuk mungojnë në asnjë festë familjare, shkruan ORAinfo.

Krahas muzikës, ato janë shumë të përfolura edhe për jetën private.

Së fundmi ato kanë publikuar një foto të shumë viteve më parë dhe po duken krejt ndryshe./ORAinfo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *