Motra ia ka ditëlindjen, Shkurte Gashi me urim special për të

Lajme nga Bota


Shkurte Gashi prezanton motrën, ja si e uron për ditëlindje.

Shkurte Gashi gjithmonë është treguar e rezervuar sa i përket jetës së saj private.

Madje, këngëtarja edhe lajmin se u bë nënë e zbuloi edhe vet pasi u bë i ditur nga mediet.


Postimet e saj në rrjete sociale janë vetëm rreth projekteve muzikore dhe koncerteve.

Por, së fundmi ajo ka publikuar një fotografi të motrës së saj, duke qenë se kjo e fundit po feston ditëlindjen.

“Urime mbrëresha ime motër’, ka shkruar Gashi.

Këngëtarja muaj më parë u bë nënë e një djali, ndërsa së bashku me bashkëshortin, Albert Nimanin bën daljen e parë publike javë më parë në një emision televiziv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *