Motra e Teas veç po zbukurohet, mahnit me foton e fundit

Lajme nga Bota


Maria Trifoni motra e ish konkurentes së emisionit Përputhen Teas është bërë e famshme në krah të së motrës.

Pasi tani po përcjellet nga shumë persona nuk po heziton të sjell fotografi të ndryshme pasi më parë nuk ishte shumë aktive.

Së fundmi postoi një fotografi nga një restorant.

E veshur me shumë stil dhe e rregulluar bukur ajo mahniti rrjetin./Infokosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *