Motra e madhe i bën frizurë dhe grim të rëndë, në këtë gjendje përfundon Engjëllusha

Lajme nga Bota


Engjëllusha Salihu është këngëtarja shumë e dashur kosovare e që njihet ndryshe edhe me emrin Engji.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.


Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi ka qenë për tu rregulluar të motra e saj, Njomza.

Nga atje ajo ka publikuar disa video ku shfaqet e veshur me fustan të ngushtë e provokues.

Ndërsa në videon tjetër, ajo shfaqet me frizurë dhe e grimosur goxha rëndë.

Ja sa bukur po duket ajo në këto pamje… /ORAinfo/

PAMJE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *