Motra e Bes Kallakut feston datëlindjen sot, Xhensila i bën urimin e rrallë si kunatë: Puthje dhe përqafime!

Lajme nga Bota

Motra e Bes Kallakut, Ana Kallaku, nuk është tashmë një personazh i panjohur për median rozë.

Fal rrjeteve sociale dhe marr dhënies shembullore me vëllain, ajo ka marrë shpeshherë vëmendjen e ndjekëve.

Por jo vetëm me Besin, edhe mar rëdhënia që Ana gëzon me Xhensilën është për tu përgëzuar.


Sot kunata e Xhensilës feston ditëlindjen dhe këngëtarja nuk e ka kaluar pa publikuar një video me të në Instastory ku ptuhen e përqafohen, siç nuk ndodh shpesh mes kunatash.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *