Miriam Cani Na Prezanton Me Duam/ Zemra E Vogël Qenka Fiks Si Babi Albani..

Lajme nga Bota


Miriam Cani dhe Alban Skënderaj pak muaj më parë janë bërë prindër për herë të dytë, me ardhjen në jetë të Duam.Vogëlushi, i cili mban një emër shumë të veçantë, në shumë pak kohë është bërë shumë i dashur për publikun, pasi prindërit ndajnë shpesh momente pranë tij në rrjete sociale.


Në një nga postimet e fundit të Miriamit, ajo ka ndarë një foto me ndjekësit, ku Duam, nën rrezet e diellit, luan me një arush prej pellushi. “Asgjë s’të vesh më mirë dhe sigurt se natyra. Lëkura e bebit nuk do të ketë ndjerë asnjëherë më shumë butësi”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *