Ministrja shqiptare në zi/ Humb burrin nga sëmundja e ligë, la jetime vajzën 9 vjeçe

Lajme nga Bota


Artan Asllani, bashkëshorti i ministres së Kulturës, Elva Margariti ka ndërruar jetë në moshën 49-vjeçare.

Elva Margariti | Albania Global FDI Reports

Mësohet se shkak për ndarjen nga jeta në mënyrë të parakohshme është bërë një sëmundje e rëndë. Ministrja Margariti dhe Asllani gëzojnë një vajzë 9-vjeçare.

Kujtojmë se Elva Margariti shërben si ministre kulture që prej 17 janarit të vitit 2019.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *