Mimozën e bën grimerja ‘kukull’, shfaqet mahnitëse në imazhin e fundit

Lajme nga Bota

Mimoza Mustafa është këngëtarja që u bë pjesë e skenës para shumë viteve.


Ajo dhe burri i saj Shkumbini janë një çift shumë i dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Mimoza është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private sidomos për paraqitjet e saj.

Duke qenë shumë aktive me postime në rrjete sociale, sot, Mimoza ka publikuar një foto ku shihet se sapo ka dalë nga grimerja.

Me këtë pamje, Mimoza shfaqet më e bukur se kurrë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.