Mimoza Mustafa iu bën konkurrencë vajzave të reja, shkëlqen në të bardha

Lajme nga Bota


Mimoza Mustafa iu bën konkurrencë vajzave të reja, shkëlqen në të bardha


Mimoza Mustafa njihet si një nga këngëtaret, e cila në secilën paraqitje të saj duket në top-formë.

Ajo vërehet se i kushton shumë kujdes dhe vëmendje dukjes dhe paraqitjeve të saj, shkruan “Kosovarja”.

Në imazhet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale, ajo paraqitet e veshur me komplete të bardha dhe e grimuar me shumë shije.

Lirisht mund të themi se ajo po iu bën konkurrencë vajzave të reja, pasi edhe pse ka kaluar të 40-tat, ajo shkëlqen.

Vlerësojeni vetë, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *