Miloti nuk do të mund t’i rezistojë, Belkis shfaqet mahnitëse në imazhin e fundit

Lajme nga Bota


Miloti nuk do të mund t’i rezistojë, Belkis shfaqet mahnitëse në imazhin e fundi

Belkiz Kera, u bë e njohur pasi u martua me lojtarin e njohur kosovar, Milot Rashicën.E vetëdijshme se ka vëmendjen e medieve roze, Belkiz bën postime të shpeshta në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.
Këtë herë, me një fustan të bukur tradicional ajo duket një nuse e dalluar dhe mbetët një shembull për të tjerat.

Kësaj pamje nuk do të mund t’i rezistojë as burri i saj, Milot Rashica.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *