Miloti niset drejt Spanjës, shikoni reagimin e Belkizit

Lajme nga Bota


Miloti niset drejt Spanjës, shikoni reagimin e Belkizit. Milot Rashica po vazhdon të jetë një ndër futbollistët më të njohur të kombëtares së Kosovës.


Ai tani po shijon suksesin e madh si në kombëtare ashtu edhe në skuadrën e tij, Ëerder Bremen, shkruan ORAinfo.

Miloti tani është tejet i përfolur edhe për jetën private ku gjithmonë vëmendje të madhe merr edhe gruaja e tij Belkizi.

Sot, Miloti është nisur drejt Spanjës me Kombëtaren e Kosovës.

E para nisjes, Belkizi nuk ka hesituar të ndajë me ndjekësit një foto me Milotin, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORA info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *