Miloti me gruan në dasmë, e gjithë vëmendja tek Erxhina

Lajme nga Bota


Milot Llalloshi vazhdon të jetë një këngëtar tejet i pëlqyer kosovar.

Ai është pjesë e skenës tash edhe një kohë të gjatë dhe gjithmonë është shumë i përfolur në publik, përcjell ORAinfo.

Po aq i përfolur sa ai është edhe gruaja e tij, Erxhina.

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe ku tregon se ka shkuar në dasmë bashkë me Milotin.

E është pamja e saj ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *