Milot LlaIIoshin dhe gruan e tij, në këtë stiI nuk i kemi parë ndonjëherë

Lajme nga Bota


Milot Llalloshi dhe gruaja e tij Erxhina, janë një ndër çiftet, që shumë shpesh komentohen nga mediat rozë, shkruan Kosovarja.

Të dy janë mjaft aktivë në rrjetet sociale dhe herë pas here ndajnë me ndjekësit e tyre momente të përditshmërisë.
Erxhina është një grua e bukur dhe me shumë stil dhe vërehet se çdo gjë që bën i ka hije.

Në disa imazhe të fundit në Instagram, çifti duken shumë bukur dhe me një stil ndryshe nga përditshmëria.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *