MERR FUND DILEMA, KJO ËSHTË ARSYEJA E FSHIRJES SË KËNGËS “U KRY” TË MELISËS!

Lajme nga Bota


MERR FUND DILEMA, KJO ËSHTË ARSYEJA E FSHIRJES SË KËNGËS “U KRY” TË MELISËS!


Melisa Lleshi bëri boom me këngën e saj “U kry”.
E gjithë kjo pasi ishte në menaxhim të grupit “Diez Music” shkruan Indeksonline.

Por gjithçka mes tyre tashmë ka marrë fund, e kjo vërehet me fshirjen e këngës së parë nga “Youtube”.

Në një prononcim për Indeksonline, Bini Nebihu tha se kënga është fshirë nga kanali “Youtube”, pasi nuk është pjesë e Diez Music, sipas tij nuk është që ka pasur ndonjë arsye për daljen nga grupi.

“Kemi pasur mirëpritje për të dhe kemi punuar shumë për këngë të reja” u shpreh ai.
Bini tha se Melisa është liruar, pasi i ka kryer obligimet e mbetura.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *