Menjëherë pas martesës, vjen reagimi i parë nga Arbenita Ismajli

Lajme nga Bota


Menjëherë pas martesës, vjen reagimi i parë nga Arbenita Ismajli

Çifti shumë i dashur për publikun shqiptar, Fero dhe Arbenita, dje kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Nga kjo nuk munguan urimet e shumta nga kolegët, miqtë dhe familjarët e tyre.

Ishte Arbenita, e cila përmes një Instastory falenderoitë gjithë për këto urime.

Kujtojmë se, martesa e tyre u bë e ditur nga një foto e postuar nga vet Arbenita, me mbishkrimin: Sapo të martuar!/Blic/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *