Menduam se u lidh me Tean, Andi flet për Shqipen dhe i nis mesazh/ Ja çfarë i tha

Lajme nga Bota


Menduam se u lidh me Tean, Andi flet për Shqipen dhe i nis mesazh/ Ja çfarë i tha


Andi i “Përputhen” ishte i ftuari i rradhës në “After Partyn” e Luana Vjollcës. Ai zbuloi se kërkon që partnerja e tij të jetë e bukur, e zgjuar, romantike dhe aventuriere në të njëjtën kohë.

Vallëzim që do të thotë shumë/ Shqipja dhe Andi “ndezin” studion e “PërPuthen” – Top Channel

Në “After Party” nuk kishte si të mos përmendej dhe Shqipja, për të cilën Andi kishte një pëlqim për aq kohë sa ajo ishte në emision.

Ai u pyet se çfarë do t’i thoshte Shqipes. “Ça je t’u bo?”, u përgjigj Andi, duke lënë të kuptohet se nuk ka asnjë hatërmbetje ndaj saj, pavarësisht deklaratave që ka bërë ajo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *