Meda në zi, sot humbi personin më të dashur..

Lajme nga BotaMeda është ndër këngëtarët më të dashur për publikun tonë.Ai është i pranishëm në shumë ahengje familjare, shkruan ORAinfo.Ai është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes postimit të fundit ai ka treguar se sot ka ndërruar jetë daja i tij.“Të Allahut jemi dhe vetëm tek ai do të kethemi. Me caktimin e Allahut sot me daten 01.10.2020 ka ndrru jet në moshën 77 vjeqare Daja im Sahit (Ramiz) Maliqi inshallah e takojna në Xhenet”- ka shkruar Meda në postimin e tij./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *