Meda: Lulja për mua është lulja më e bukur në botë

Lajme nga Bota


Meda: Lulja për mua është lulja më e bukur në botë Këngëtari Meda është ndër më të preferuarit e publikut, sidomos kur bëhet fjalë për këngët që i kushtohen dashurisë. Ka vite që është në skenë, kështu ka dëshmuar emrin e famën shkruan “Kosovarja”.

Sa i përket jetës private ai është i martuar me Lulen dhe kanë katër fëmijë. Jo rrallë herë dyshja përflitet shumë për raportet e tyre. Madje Medan në një edicion ku ishte mysafir është pyetur se cfarë është Lulja për ty. Përgjigjja e tij ishte e hatashme: Është Lulja më e bukur në botë tha Meda, gjë të cilën e ka shprëndarë në instastory./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *