Meda e ndryshon prapë frizuren

Lajme nga Bota


Këngëtari i njohur kosovar Meda ka befasuar me pamjen e tij të re.

Meda që dikur njihej si simpatiku i estradës me frizurën e tij të shumëpërfolur, ka ndryshuar sërisht dukjen, shkruan “Kosovarja”.

Pati bërë ‘boom’ kur për herë të parë u paraqit me flokë të shkurtra, e tani siç duket prapë i ka ndryshuar.

Meda në foton që ka sjellë po vërehet edhe që është shëndoshur

Ndryshe, këngëtari është i martuar dhe baba i katër fëmijëve./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *