Meda e Lulja po i shijojnë pushimet, shfaqen më të dashuruar se kurrë më parë

Lajme nga Bota

Meda është ndër këngëtarët më të dashur për publikun tonë.


Ai është i pranishëm në shumë ahengje familjare, shkruan ORAinfo.

Këngëtari në fjalë është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ai shihet bashkë me gruan e tij dhe po duken shumë të dashuruar. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *