Meda e bënë këtë gjë të madhe për nënën

Lajme nga Bota


Meda është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. Lidhja e djemve me të ëmat, zakonisht është e fortë dhe e mrekullueshme. Në shumë raste nuk zbehet as kur djemtë martohen e bëhen vetë prindër, shkruan “Kosovarja”.

Po kaq të fuqishme lidhjen me të ëmën e ka edhe këngëtari i muzikës turbo-folk e popullore, Meda. Meda disa herë ka pozuar pranë të ëmës e në shumë intervista e ka përmendur atë, duke e cilësuar edhe si njeriun më të shtrenjtë në jetë. Këngëtari ka vendosur që edhe si foto profili ta ketë një ku është me nënën e tij, shkruan “Kosovarja”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *