Me vetullat e holla dhe me fustanin 5 mije lekesh/ Ja si dukej Xh ensila kur u fejua me Besin…FOTO

Lajme nga Bota


Xhensila Myrtezaj dhe Besart Kallaku jane nje nder ciftet me te pelqyer te ekranit. Ata e kane bere per vete publikun shqiptar me embelsine e Xhensiles dhe natyren karizmatike te Besit.

Ne disa prej fotove te publikuara, cifti shfaqet ne fillimet e karrieres respektive dhe dashuris

Sikurse dhe sot, ata duken shume te vegjel edhe shume te dashuruar me njeri-tjetrin.

Paraqitja e tyre ka qene shume ndryshe nga si duken ata sot. Xhensila dhe Besi sot jane me te arrire ne porfesionet e tyre dhe sigurisht qe jane zbukuruar akoma me shume.

Fale embelsise dhe thjeshtesesi se tyre, ata jane gjithmone ne zemren e publikut shqiptar.

Xhensila dhe Besi jane prinder te nje vajze,Ajkes dhe te dy vazhdojne karrieren artistike te mbushur me projekte te reja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *