Me veshjen lëkurë mbesa e Shyhretes, merr vëmendjen të gjithëve

Lajme nga Bota


Elira Martinaj, është mbesa e madhe e këngëtares së dashur, Shyhrete Behluli.

Elira tashmë është berë e njohur falë fotografive të cilat i publikon në rrjete sociale duke treguar format dhe bukurinë e saj unike, shkruan infokosova.

Së fundmi në llogarinë e saj instagram Elira ka publikuar një fotografi ku dukej për mrekulli.

Vlerësojeni vet, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /infokosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *