Me vajzën në krahë, Learta publikon foton më të bukur me Matinën

Lajme nga Bota


Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë, ku ka një vajzë të cilës ja ka vë emrin, Matina.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me vajzën dhe po duken tejet bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *