Më të dashuruar se kurrë më parë, kështu po e kalojnë mbrëmjen Labi e Qëndresa

Lajme nga Bota

Qëndresa dhe Labi janë shumë të dashur për publikun.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe kanë një vajzë, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit Qëndresa e Labi shihen se po e kalojnë mbrëmjen së bashku dhe po duken shumë të dashuruar./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *