Më të dashuruar se asnjëherë, Arbana publikon foton e ëmbël krah Eduartit nga pushimet në Greqi

Lajme nga Bota


Më të dashuruar se asnjëherë, Arbana publikon foton e ëmbël krah Eduartit nga pushimet në Greqi

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë duke shijuar pushimet e tyre në vendin fqinj, Greqi, ku po përjetojnë momente të paharrueshme.


Moderatorja është shumë aktive në rrjetet sociale, duke postuar foto dhe video nga përditshmëria dhe projektet e ndryshme.

Së fundmi Arbana ka ndarë me ndjekësit disa foto ku shfaqet në krahët e partnerit, ndërsa dyshja duken shumë të dashuruar.

Në fotot që moderatorja ka publikuar në Instagram, nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e shumta nga miqtë e tyre, hape pamjen e plotë më poshtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *