Më në fund Goldi publikon foton më të ëmbël të gruas dhe djalit

Lajme nga Bota


Reperi i njohur Gold Ag javë më parë u bë baba për herë të parë, duke ndarë momente të shumta si një familje e kompletuar me djalin në krahë.


Këtë ndjesi po e përjeton siç është më së miri edhe Ermira, duke u kujdesur për vogëlushin në çdo detaj, shkruan “Kosovarja”.

Teksa gjithmonë bie në sy veshja e tyre, kësaj radhe ishte Goldi ai i cili vendosi të ndajë një moment të bukur të tyre në veturë.
Me djalin në duar, Ermira po ndihet e kompletuar me djalin e vogël.

Kujtojmë, dyshja ende nuk e kanë zbuluar portretin e tij, pasi është ende i vogël dhe frikësohen nga mësyshi./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *