Me këto fjalë gruaja e Milotit i drejtohet vjehrrit të saj

Lajme nga Bota


Gruaja e Milotit i ka dy fjalë për vjehrrin e saj. Erxhina Ismajli është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Milot Llalloshi, me të cilin ka dy fëmijë.


Dyshja tregojnë raportin e shkëlqyeshëm që kanë si çift, duke marrë vëmendje të madhe mediatike në secilin postim, shkruan Kosovarja.

Erxhina është mjaftë e dashur dhe e respektuar edhe prindërit e bashkëshortit, për të cilët shkruan fjalët më të mira.

E sot me rastin e ditëlindjes së vjehrrit ajo ndau një imazh të bukur familjar ku shkroi: Shume urime ditëlindje babi, te uroj me te mirat.

Duke pozuar të katër të buzëqeshur, ata duken se po dinë të shijojnë çdo moment të bukur familjar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *