Me këtë ushqim që ka përgatitur Learta do të shtojë peshë

Lajme nga Bota


Learta Jakupi, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Që kur ajo u bë pjesë e familjes së këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, ajo çdo herë është komentuar për çdo gjë që ajo bën në përditshmërinë e saj, shkruan ORAinfo.

Ani pse është nënë e dy fëmijëve dhe është e angazhuar në biznesin e saj privat, ajo kujdeset edhe për punët e shtëpisë.


Madje, duket se ajo është shumë e zonja në kuzhinë. Përmes një foto ajo ka treguar se ka përgatitur ushqime të shpejta.

Ajo duhet të ketë kujdes në të ushqyer, pasi mund të shtojë peshë, hape pamjen më poshtê. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *