Me këtë stil nuk e keni parë asnjëherë renë e Shyhrete Behlulit

Lajme nga Bota


Learta Jakupi është një ndër nuset më të komentuara në mediat rozë. Duke treguar raportin që ka me familjarët e burrit, ajo shpesh qëndron pjesë e rëndësishme e lajmeve, shkruan “Kosovarja”. Learta Jakupi, në publik e identifikuar si reja e këngëtares Shyhrete Behluli, ka stil mjaftë femëror e elegant.

Në faqen e saj në Instagram, ku ka një numër të madh ndjekësish, Learta zakonisht shfaqet me fustana e mjaftë glamuroze. Por, këtë herë atë e shohim ndryshe, të veshur modere dhe më sportive, kjo sigurisht për faktin se është shtatëzëne dhe kështu ndihet më komode, shkruan “Kosovarja”. A po iu pëlqen stili i ri i Leartes?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *