ME KËTË PAMJE MIMOZA MUSTAFA I BËN KONKURRENCË EDHE VAJZËS SË SAJ!

Lajme nga Bota


Këngëtarja e njohur kosovare, Mimoza Mustafa, ka kohë që nuk e kemi parë në ekranet televizive.


Mirëpo, duket se ajo është kthyer dhe ka marrë pjesë në emisionet festive që janë organizuar javët e fundit.

Ajo për çka mediat kanë folur ditëve të fundit është për ndryshimin e saj në pamjen e saj.

Mimoza se fundmi ka publikuar një foto ku tregon që sapo ka dalë nga salloni i ondulimit.
E rregulluar bukur dhe me stil, Mimoza po shkëlqen.

Me këtë pamje, Mimoza do t’i bëjë konkurrencë edhe vajzës së saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.