Me fjalët më të ëmbla/ Xhensila i uron Arbanës lindjen e Diellit

Lajme nga Bota

Arbana Osmani moderatorja e njohur shqiptare u be diten e djeshme nene per here te dyte. Ajo dhe partneri i saj regjisori i njohur Eduart Grishaj mirepriten femijen e pare sebashku.


Ishte Eduarti ai i cili ndau me ndjekesit lajmin e bukur. “Lindi Dielli” ka qene mbishkrimi i fotos qe publikoi ne ‘ Instagram’ Grishaj. Cifiti ka vendosur qe ta quajne vogelushin e tyre, Diell.

Moderatorja publikoi foton e pare ku ka kapur duart me vogelushin dhe partnerin e saj. Krah fotos ku ka shkruar emocionet e para Arbana shprehet :” Nje Diell i vogel na shndriti sot! Faleminderit per te gjitha bekimet tuaja, Ju dua”Urimet nuk munguan as nga miqte e as nga ndjekesit e moderatores.


Kengetarja Xhensila Myrtezaj ka zgjedhur qe ta uroj me kete urim ciftin: “Me jet te gjate Dielli, do ju ngrohe zemrat. Zoti ju bekoft familja me e bukur”.

Kujtojme se Arbana eshte nene e nje djali me te rritur te quajtur Joni i cili me siguri eshte shume i lumtur per ardhjen ne jete te Diellit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *