Më e ëmbël bakllava apo Shyhretja?

Lajme nga Bota


Shyhrete Behluli është një këngëtare e dalluar në mediat rozë.

Ajo që një periudhë të gjatë për është një zë i njohur në skenën e muzikës popullore, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja në fjalë, në çdo situatë merr vëmendje dhe duket e veçantë me pozat që publikon.

Në imazhin ku shihet me bakllavë në dorë, lirshëm mund të themi se ajo barazohet me ëmbëlsinë që ka bakllava.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *