Me dy zemrat e saj, Learta publikon imazhet me të bukura para nisjes për punë

Lajme nga Bota

Vazhdon të jetë një personazh tejet i përfolur në publik.

Learta Jakupi u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.


Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë, ku ka një vajzë të cilës ia kanë vënë emrin Matina.

Pas lindjes së vajzës, Leartën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo sot ka publikuar disa imazhe me dy fëmijët e saj.

E bërë gati për të shkuar në punë, Learta ndan momente duke u përqafuar me dy të dashurit e saj, djalin dhe vajzën. /O R A i n f o/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *