“ME DASHURINË”, GOLD AG NDAN PAMJE TË ËMBLA ME BASHKËSHORTEN

Lajme nga Bota


Reperi i njohur shqiptar ka publikuar pamje me bashkëshorten e tij në rrjete sociale,

Ermira Shkodra Agushi është tashmë një emër i njohur për publikun shqiptar.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur shqiptar, Gold AG, të cilët së fundmi u bënë prindër për herë të parë.

Reperi sot ka publikuar pamje me bashkëshorten teksa shijuan kohë së bashku.

Gold AG iu drejtua Ermirës si dashuria e saj duke pranuar komente pozitive dhe pëlqime në postin e publikuar./lajmi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *